Fotoğraf Birleştirme Nasıl Yapıyoruz?

Merhabalar değerli @karakalemhediyem takipçileri. Sizler için fotoğraf birleştirme çalışmalarımızı nasıl yapıyoruz; kısaca bahsedelim.

 

Diyelim ki; annenizin veya babanızın yeni doğmuş bebeğiniz ile beraber hiç fotoğrafı yok. Dert etmeyin. @karakalemhediyem olarak yaptığımız örneklerde gördüğünüz gibi, gerçek fotoğraf gibi oluyor.

fotoğraf birleştirme çizim

2 ayrı(farklı) fotoğraf birleştirme tabloları son zamanlarda oldukça popüler bir hediye olmaya başladı. Çünkü insanların en önemli anlarını muhteşem ötesi bir şekilde kağıda döküyoruz. Ve çerçeve ile beraber evinizin veya işyerinizin en güzel yerinde yerini alıyor.

@karakalemhediyem instagram sayfamızı incelediğinizde binlerce memnuniyet dönüşlerimiz olduğunu görebilirsiniz.

Birleştirme çalışmalarında en önemli kısım doğru fotoğraf seçilmiş olması. Doğru ışık, gölge ve perspektif…

Karakalem tablolarımız size çerçeveli bir şekilde duvara asmaya hazır geliyor. İster inanın ister inanmayın gerçek fotoğraftan ayırt edemiyorsunuz adeta. Üst düzey çalışmalar çıkarmaktayız.

Aynı tabloda 2 kişiden 14 kişiye kadar farklı kişileri bir araya getirebiliyoruz.

Sipariş vermek için 0 530 707 9041 Whatsapp numaramıza ulaşmanız yeterli. Siz fotoğrafları Whatsapp üzerinden gönderin. Ekibimiz sizin için bir fotoğraf analizi gerçekleştirecektir.

Güven konusunda içinizi ferah tutun. Türkiye’nin köklü haber ajansı olan, Anadolu Ajansı’na dahi haber olduk. Buraya tıklayarak haberi görebilirsiniz efendim.

Her Fotoğraf Birleştirme Olur mu?

Karakalem sanatçılarımızın hepsi Türkiye’de ödüllü ressamlardan seçilmiştir. Çalışmalarımıza göz attığınızda diğerlerinden farkı anında görebilirsiniz. Bu konuda düşünmek yerine 0 530 707 90 41 numaralı Whatsapp hattımıza fotoğraf gönderin. Size anında dönüş yapalım.

Sipariş ve bilgi için alttaki: Whatsapp Sipariş yazan yeşil butona tıklayın. 

Sevgiyle, hürmetle ..

Sayfamızı daha fazla incelemek için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?