Kişiye Özel Karakalem Tablo

kisiye-ozel-karakalem-tablo-siparis

Üst düzey kişiye özel karakalem tablo siparişi vermek için buradasınız doğru mu? Sizi kısaca bilgilendirmemiz gerekirse eğer yaklaşık olarak 50 kişilik bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin her yerine ortalama 3-7 gün arasında bir teslimat yapıyoruz. İddia ediyoruz daha önce bu çalışmaları hiç bir yerde görmediniz.

Tamamı ile el sanatı çizimlerimiz ile kişiye özel tablo arayışınıza son veriyoruz. Hemen şimdi instagram adresimize bir göz atın. Sayfamızı takip ederek hemen story’lerden hem de akıştan çalışmalarımızın ne kadar güncel olduğunu görebilirsiniz.

Kişiye Özel Karakalem Tablo – Full Video

Bir çok konuda ilki gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bir çok müşterimizin çizim aşamasında “video veya fotoğraf atar mısınız hatıra olarak saklamak istiyorum” gibi düşüncelerinden dolayı bir ilki gerçekleştirdik Türkiye’de. Çizimleriniz dilerseniz baştan sona profesyonel kameralar ile kayıt altına alınıyor ve size dilerseniz whatsapp dilerseniz mail üzerinden gönderiliyor. Ve elbette çizim bittikten sonra güzelce paketlenerek adrese gönderiliyor.

Alttaki mükemmel karakalem çizimi videomuza bir göz atın lütfen 🙂

https://youtu.be/rz3DVz04S8k

İki veya Daha Fazla Fotoğrafı Karakalem İle Birleştirme

Çoğu zaman asker olan müşterilerimiz ya da anne/babasının hiç beraber fotoğrafı olmadığını görenlerden gelir bu siparişler. Diyelim ki; askerdesiniz ve kız arkadaşınıza bir sürpriz yapmak istiyorsunuz bu durumda ikinizin de iki farklı fotoğrafını sanki beraber fotoğraf çekilmişsiniz edasıyla çizim yapabiliyoruz ve oldukça profesyonel gözüküyor.

Ya da anne ve babasının 80’lerden kalma iki farklı fotoğrafını gönderen bir müşterimiz için, anne/babayı bir karakalemde birleştirme yapıyoruz ve şahane bir tema ortaya çıkıyor. Gerçekten görülmeye değer işler yapıyoruz ki bundan dolayı sıkça yurtdışından da siparişler almaya başladık.

https://youtu.be/BYDNIezLWao

Babalar Günü İçin Karakalem Tablo

Babanız sizin için yıllardır çalıştı-didindi ve sizin için tüm ömrünü feda etti. Siz de şimdi doğal olarak bu özel günde kendisini mutlu etmek için arayışa geçtiniz.

Babanızın bir adet fotoğrafını bize göndererek şahane bir karakalem tablo elde edebilirsiniz. Dilerseniz anneniz ile olan bir fotoğrafı da gönderebilirsiniz. İki kişilik şahane bir karakalem çalışması ve üzerinde “Seni Ömrümün Sonuna Dek Seveceğim…” yazabiliriz. Bu çalışmaların tümünü @karakalemhediyem instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Karakalem Resim Sipariş Sitesi

kişiye özel karakalem tablo diye Google’da aratırken sayfamıza denk geldiniz ve bu yazıyı okuyorsunuz. Öncelikle: “Hoş geldiniz, safalar getirdiniz efendim.” Şu anda Türkiye’nin en iyi sanat merkezindesiniz. Burada kişiye özel karakalem resim arayışınızda ne kadar doğru bir yere geldiğinizi çalışmalarımıza bakarak anında farkedebilirsiniz.

Çoğu çalışmamızı gerçekten çizim mi yoksa siyah/beyaz efekti etkisi mi ayırt edemeyecek kadar güzel işler çıkarıyoruz. Profesyonel ressam hizmetlerimiz ile size muhteşem tablolar hazırlamak için buradayız.

Karakalem Resim Fiyatları

Karakalem resim fiyatları için öncelikle bir analiz şart. Neden mi? Bildiğiniz üzere bir fotoğraf gölge, ışık, perspektif, netlik gibi bir çok detaydan meydana gelir. Her bir pixel birleşerek bir fotoğrafı başka bir konuya başka bir şeye dönüştürür.

0530 707 90 41 Whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek fiyat ile alakalı anında dönüş alabilirsiniz. Sizin için buradayız efendim.

Kişiye Özel Karakalem Tablo Yapan Çok – Peki Neden Biz?

 • İnstagram sayfamızda aktif olarak 30 Mayıs 2021 itibari ile 47.000’e yakın takipçimiz mevut.
 • Senede 5.000’den fazla kargo çıkarıyoruz.
 • Bireysel değil profesyonel ekip ile çalışıyoruz ve tüm aşamalar kontrolden geçiyoruz.
 • Sizi ve hediyenizi oldukça ciddiye alıyoruz.
 • Tüm süreç hoş görü ile ilerliyor.
 • İçinize sinene kadar çalışmalar devam ediyor.
 • Her hangi bir sorunuzda müşteri temsilcinizden anında dönüş alabiliyorsunuz.
 • Kargonuz çok iyi izole edilecek şekilde güvenle paketleniyor.
 • Karakalem çizimleri yapan yerler çok fazla ama bizim kadar profesyoneli iddia ediyoruz çok az!
 • Ve çiziminizin baştan sona video çekilmesi ve size gönderilmesi de sadece bizde mevcut.
 • Tüm ekip özenle seçildi. Tüm ressamlarımız alanında en iyileri.
 • 7/24 hizmet veriyoruz. Dilediğiniz saatte 0530 707 90 41 Whatsapp hattımıza yazabilir ve karakalem çizimi yaptırmak istediğiniz fotoğrafları gönderebilirsiniz.

Aşağıda bazı çalışmalarımızı görebilir ya da şu linkten inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?