Kara Kalem Portre Çizimi İstanbul

kara-kalem-portre-cizim-fiyatlari-van-erzurum-kisiye-ozel

Kara kalem portre çizimi İstanbul ile sevgililer günü ya da erkek arkadaşınızın doğum günü veya sizin için önem arz eden bir günde ona bir hediye verip gönlünü hoş etmek isteyebilirsiniz. Erkek arkadaşa hediye konusunda gömlek, kemer, cüzdan gibi klasik hediyeleri daha önceden aldıysanız veya özel bir şey yapmak istiyorsanız karakalem resim tam aradığınız hediye olabilir.

Hemen whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin ve sizin için çok özel bir anlam ifade eden bir fotoğrafınızı sizinle ilgilenen müşteri temsilcimize gönderin. Sonrasında sanat ekibimiz sanatlarını icra ederler ve ortaya size ait harika bir sanat eseri çıkar.

aileye-ozel-tablo
Kara kalem portre çizimi resim beyaz kağıt üzerine kurşun kalemle çizilir ve yapılan detaylandırmalar sayesinde ortaya harika işler çıkar. Dilerseniz İnstagram adresimizi ziyaret ederek daha önce yapmış olduğumuz resimlere bakabilirsiniz.

Kara kalem portre çizimi İstanbul ve tüm şehirlere kargo imkanı.

Kişiye özel karakalem resim çalışmalarımız ile dilerseniz sadece erkek arkadaşınızın resmini çizdirebilir. Dilerseniz ikinizin yer aldığı bir portre çizdirebilirsiniz.

Eğer beraber bir fotoğrafınız yok ise veya beraber çekildiğiniz fotoğraflardan hiç biri içinize sinmiyorsa ayrı ayrı iki fotoğraf gönderin. Fotoğraf birleştirme sayesinde ayrı ayrı gönderdiğiniz fotoğrafları tek bir portrede çizelim. Tüm görseller için tıklayın!

Uygun Fiyatlı Karakalem İstanbul – Bursa – Antalya


Karakalem çizim fiyatları konusu aslında verilen emeğe nazaran oldukça uygundur. Çizim fiyatları konusunu etkileyen durumlar vardır. Örneğin çizimi çok detay gerektiren bir fotoğraf gönderdiyseniz fiyat değişebilir. Ya da birden fazla kişinin çizileceği portreler ile bir kişinin çizileceği portrelerin fiyatları aynı değildir.


Ancak bizler fiyat konusunda tamamen şeffafızdır. Çizdirmek istediğiniz fotoğrafı gönderdikten sonra sizlere ödemeniz gereken ücreti ne olarak söyleriz. Sonrasında fiyat konusunda sizlere hoş olmayan sürprizler çıkarmayız.

Sizlerde sevdiğiniz ile herhangi bir fotoğrafınıza değer katmak onu bir sanat eseri haline getirtmek istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca çizimi yaptığımız portreleri arzu ederseniz çerçeveleyebiliriz. Bu sayede portre elinize geçtikten sonra sizler bir daha ayrı olarak çerçeveletmek için uğraşmazsınız.

karakalem-resim-fiyatlari-bursa
karakalem-resim-fiyatlari-bursaSon olarak teslimat konusuna gelecek olursak İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına resimlerinizi kargo ile gönderebiliriz. Bu sayede siz başka bir şehirde olsanız bile portreyi hediye etmek istediğiniz kişinin adresini vermeniz yeterli olacaktır. Biz kendisine ulaştırırız.

Birçok hediyenin günümüzde sıradanlaşması ile özel çalışmalar daha çok ilgi duyulmaya başlanmıştır. Bizde sizlerin özel anlatını daha özel hale getirmek için uygun fiyata hediyelikler oluşturuyoruz. Resimlerinizi karakalem çalışmalarımız ile süslüyoruz.

Ülkemizin birçok bölgesine yaptığımız çalışmaları ulaştırıyoruz. Amacımız fotoğraflarınızı daha özel hale getirmektedir. Kişiye özel karakalem çalışması ile arkadaşınızı mutlu etmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken de sizlere uygun fiyat sunuyor ve herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlıyoruz.

Karakalem Instagram Sayfamız @karakalemhediyem


Hemen @karakalemhediyem İnstagram adresimizi ziyaret ederek harika sanat eserlerimize göz atmalısınız. Whatsapp üzerinden de temsilcilerimiz üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz fotoğraf analizi için 0 530 707 9041 Whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek anında fiyat alın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?