Karakalem Fotoğraf Birleştirme

el-yapimi-kisiye-ozel-tablo

Karakalem fotoğraf birleştirme yaptırmadıysanız hemen bilgi alın. Her sevgililer gününde ne hediye etsem diye düşünüyor ancak işin içinden çıkamıyorsanız.

Klasik hediyeler arasında tercih yapmak istemiyorsanız. Sizlere iyi bir önerimiz var. Kız arkadaşa hediye olarak karakalem resim sizlerin aradığı hediye. Hem çok sıra dışı bir hediye hem de çok kalıcı bir hediye olacaktır. Yani parfüm gibi bitmez, çiçek gibi solmaz bir ömür kalıcıdır.

karakalem-tablo-anne-baba

iki-farkli-fotograf-birlestirme-karakalem-siparisEstetik bir sanat eseri hediyedir. Emek dolu bir hediyedir çünkü sanat ekibimiz sizlerin fotoğraflarını resmederken ciddi emekler sarf ederler.
Kişiye özel tablo seçeneğimiz ile karakalem olarak çizdiğimiz fotoğraflarınızı çerçeveleyerek tablo haline getirebiliriz. Bizlerin tavsiyesi de resimleri çerçeveletmenizdir çünkü bu sayede resimlerinizin ömrü uzar. Çerçeve içerisinde olduğu için herhangi bir deformasyona karşı daha dayanıklı olurlar.


Sevgilinizle güzel bir fotoğrafınızı ölümsüz bir sanat eserine dönüştürmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Bize ulaşmak çok kolay Whatsapp’tan bizlere mesaj attığınız an müşteri temsilcimiz sizlerle ilgilenecektir.

Sonrasında çizimini yapılmasını istediğiniz fotoğrafı iletmeniz yeterli olacaktır. Sanatçılarımız hünerli elleriyle onları harika birer sanat eseri haline getireceklerdir.

Karakalem 2 Ayrı Fotoğraf Birleştirme Çalışmaları

İki veya Daha Fazlası Fotoğraf Birleştirme, eğer arzu ederseniz böyle bir şeyde mümkün. Diyelim ki aynı tabloda yer almak istediğiniz insanla tek kare fotoğrafınız yok. Hiç merak etmeyin çünkü iki veya daha fazla fotoğrafı birleştiriyoruz.

Yapmanız gereken şey müşteri temsilcimiz ile iletişim halindeyken ayrı ayrı gönderdiğiniz fotoğrafların tek bir tabloda çizilmesini istediğinizi belirtmek. Sonrasında aynı karede fotoğrafınız dahi olmayan birisi ile aynı portrede karakalem resminiz olacaktır.

Çizdirdiğiniz resimleri almak için sanat atölyemize kadar zahmet etmenize gerek yok. Sizler ulaşmasını istediğiniz adresi söyleyin biz kargolayalım. Tüm görseller için tıklayın.

Hem bu sayede başka adreslere de kargo ile göndermek istiyorsanız ekstra olarak uğraşmamız olursunuz. Kız arkadaşınızın adresini verirsiniz ve sizin yerinize oraya kargolarız.

İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Ankara başta olmak üzere ülkenin dört bir yanına tablolarınızı gönderebiliriz. Ayrıca yurt dışı kargo seçeneğimiz sayesinde istediğiniz ülkeye çizdirdiğiniz resmi kargolayabiliriz.

Resim çizme süreci tamamen şeffaf olarak ilerlemektedir. Çizimin her aşaması sizlere gösterilmektedir. Çizim bittiğinde içinize sinmeyen bir yer olursa sağladığımız müşteri desteği sayesinde sorunun çözümü için çaba sarf edilir ve sorun çözülür.

Karakalem-siparis-ankara-istanbul
Karakalem-siparis-ankara-istanbul

Sizlerde sevdiklerinize sanat ve emek dolu incelikli bir jest yapmak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçin. Hemen Whsatsapp üzerinden bizlere ulaşın. Çizimini yapılmasını istediğiniz fotoğrafınızı gönderin.
Gönderdiğiniz fotoğrafları en kısa iki en uzun yedi gün içinde çizip sizlere gönderelim.

Arada bu şekilde bir gün farklı olmasının sebebi fotoğraftaki detay ve insan sayısı fazlalığıdır. Eğer insan sayısı ve detay çoksa çizmesi biraz uzun sürebilir. Ama insan sayısı ve detay az ise daha kısa sürede çizilecektir.

Eğer dilerseniz İnstagram sayfamızı ziyaret edebilir ve whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. @karakalemhediyem kullanıcı adıyla İnstagram’dan bize ulaşabilirsiniz.

Karakalem Fotoğraf Birleştirme” te bir düşünce

  1. Pingback: Kişiye Özel Karakalem Sipariş | Profesyonel Sanat Çalışmaları Merkezi

  2. Pingback: Kişiye Özel Tablo Antalya - Karakalem Sanat Çalışmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?