En Güzel Karakalem Yapan Yerler

karakalem-yapan-yerler-kisiye-ozel-tablo


Karakalem yapan yerler arayışınızdasınız doğru mu? Hayatınızda değer verdiğiniz insanların doğum günleri gelebilir. Anneler günü için annenize özel bir hediye vermek isteyebilirsiniz.

Babalar gününde babanıza artık klasikleşmiş hediyeler dışında ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Klasik hediyelerden sıkılanlar ve bir sevdiklerine bir sanat eseri hediye etmek isteyenler için kişiye özel karakalem çiziyoruz.
karakalem-siparisi-olusturmak
Hemen bizimle iletişime geçin resmini çizdirmek istediğiniz fotoğrafı gönderin sanat ekibimiz çizimlere başlasın. Üstelik bizlere ulaşmak çok kolay dilerseniz hemen şimdi whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Karakalem sipariş etmeyi düşünüyorsanız fakat kararsız kaldıysanız mutlaka instagram adresimizi ziyaret etmelisiniz .

İnstagram da hem daha önce çizdiğimiz resimlere göz atabilir yüklediğimiz çizim videolari sayesinde sanatımızı nasıl icra ettiğimizi gözlemleyebilirsiniz. Hemen whatsapp üzerinden sipariş verin siz de sevdiklerinize eşsiz bir sanat eseri hediye etmiş olun.

karakalem-cizdirmek-istiyorum
Eğer bir insanla beraber fotoğrafınız yoksa ama onunla aynı portre de yer almak istiyorsanız bu duruma da bir çözümümüz var sizler fotoğrafları ayrı ayrı yollayın sanatçımız sizi tek portrede çizsin. Karakalem yapan yerler oldukça fazla ama iyi yapan fazla yok maalesef 🙂

Profesyonel Ressamlar – Harika EkipFotoğraf birleştirme hizmetimizden faydalanabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Bizler siparişiniz süresince sizlere resim hakkında bilgi veririz. Böylece siz kargo gelince ne alacağınızı bilirsiniz kargo geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. Bu linki de inceleyebilirsiniz.

Ayrıca İstanbul, İzmir,Bursa, Ankara, Antalya ve bütün Türkiye’ye hatta ve hatta yurt dışına da kargo ile çizdirdiğiniz resminizi gönderiyoruz. Böylece sizler bir sanat atölyemize gelmek zorunda kalmadan siparişiniz size ulaşıyor.
Eğer isterseniz çizmiş olduğumuz resmi çerçeveleyebiliriz bu saye de estetik bir görünüm kazanır. Ayrıca siz de duvara asmak masa üstüne koymak gibi işlemler için bir daha çerçeveletme işleri ile uğraşmazsınız. Adrese teslim kargo seçeneğimiz sayesinde sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz.

el-yapimi-kisiye-ozel-tablo
el-yapimi-kisiye-ozel-tablo


Portre çizim fiyatları hakkında çizilecek fotoğrafı görmeden bir şey söylemek oldukça zor. Fiyat konusunu belirleyen birinci durum fotoğrafta ki kişi sayısı. Eğer birden fazla kişi çizilecekse fiyat değişiyor.

Fiyatı etkileyen bir diğer durumda fotoğrafta ki ayrıntılardır. Eğer ayrıntılı bir fotoğraf çizdirmek istiyorsanız fiyat konusu sade fotoğraflara nazaran yine değişebilir.

Son olarak çizdirmek istediğiniz portrenin büyüklüğü de fiyat konusunu etkilemektedir. Eğer büyük bir portre çizdirmek isterseniz küçük portrelere nazaran fiyat artacaktır. Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat konusunu netleştirin.

Fiyat konusunda tamamen şeffaf oluruz ilk başta söylediğimiz fiyatın üzerinde bir rakam asla söylemeyiz. Karakalem portreler oldukça eşsiz sanat eserleridir.

karakalem-fiyat-listesi-ankara-istanbul-bolu-kocaeli
karakalem-fiyat-listesi-ankara-istanbul-bolu-kocaeliHayatınızda ki eşsiz insanlara sizlerde böyle eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Sanat atölyemiz de bulunan sanatçılarımızın motivasyonu sanatlarını icra ederek insanları mutlu etmektir. Son olarak karakalem çizim yöntemi ile portre dışında nesnelerin de resmini çizdirebilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize sanatsal dokunuş yapmak istiyorsanız karakalem tablolar harika bir fikir olabilir.


Sizde hemen sipariş vermek için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir ve @karakalemhediyem instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz fotoğraf analizi için 0 530 707 9041 Whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek anında fiyat alın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?