Kişiye Özel Karakalem Çizimi

kisiye-ozel-karakalem-siparis

Kişiye özel karakalem çizimi siparişleri için doğru yerdesiniz! Hemen herkes özel gün ve haftalarda sevdiklerine hediyeler alır. Sizler de yaklaşan özel gün ve haftalar için hediye konusunda kararsızsanız veya sevdiklerinize yaratıcı bir hediye vermek istiyorsanız karakalem tabloları tercih edebilirsiniz. Karakalem tablolar eşsiz sanat eserleridir. Ayrıca çizdirmesi de çok kolaydır.

Hemen Whatsapp’tan 0530 707 90 41 bizimle iletişime geçin çizdirmek istediğiniz fotoğrafı gönderin. Sanat ekibimiz çizimlere başlasın. Ayrıca karakalem portreniz bittikten sonra atölyemize gelmenize dahi gerek sizin verdiğiniz adrese kargo ile gönderiyoruz. Siz hiç evden çıkmadan bu eşsiz hediye ile sevdiklerinizi mutlu etmiş oluyorsunuz.


Sevdiklerinize Karakalem Hediyelikleri


Kişiye özel karakalem çizimi hediye olarak bu zamana kadar verdiğiniz en eşsiz hediye olacaktır. Karakalem çizdirmek istiyorum, diyenler için çok avantajlı imkanlar var. Hemen bizlerle iletişime geçerek müşteri temsilcimizle görüşün ve çizdirmek istediğiniz fotoğrafı gönderin. Sanatçılarımız sizler için hünerlerini sergileyecek ve en kısa zamanda sizlere harika bir sanat eseri göndereceğiz.

Karakalem portreler yıl başı hediyesi, sevgililer günü hediyesi gibi özel gün ve haftalarda hediye edilebileceği gibi evinize ofisinize daha farklı bir hava katmak için de kullanabilirsiniz. Karakalem çizim yapan yerler, denilince akla ilk olarak sanat atölyeleri gelir. Sanatçı kişiler bir sanat atölyesinde toplanır ve sanatlarını icra ederler.

erkek-arkadasa-ozel-karakalem
Bir topluluk olabileceği gibi ayrı ayrı da sanatlarını icra eden insanlar vardır. Ancak bizim sanatçı kadromuz vardır. Bu sayede siparişlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırabiliriz. Eğer sizde bu eşsiz sanat eseri ile evinizin ya da ofisinizin havasını değiştirmek isterseniz hemen sipariş verin. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinize sanatsal bir dokunuş ile özel bir anlam katmak isterseniz derhal bizimle iletişime geçin.


Ülkemizin Birçok Yerine Hediyelikler Ulaştırıyoruz


İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya hatta Türkiye’nin bütün şehirlerine kargo ile ürünlerimizi göndeririz. Sizlerin yapması gereken tek şey hemen whatsapp üzerinden müşteri temsilcimizle mesajlaşmak. Sonrasında en erken iki en geç yedi gün içerisinde portreniz elinize ulaşmış olacaktır. Diğer merak edilenler için tıklayın.

Karakalem portrenizi çizerken çeşitli aşamalarda sizlerle iletişime geçeriz bu sayede hem süreci görmüş olursunuz hem de içinize sinmeyen bir yer olursa beraberce sorunu çözmüş oluruz.

babaya-karakalem-portre-siparisi

Arzu ederseniz portrenizi çerçeveletiriz. Bu sayede hem daha estetik bir görünüm kazanır hem de siz bir daha ayrı olarak çerçeveletme işi ile uğraşmamış olursunuz. Portreniz direkt olarak çerçeveli bir şekilde elinize ulaşır. Karakalem portreler kesinlikle çok uzun uğraşlar sonucu elde edilir. Deyim yerindeyse el emeği göz nurudur.

Aynı fotoğrafta olmadığınız birisi ile aynı portrede olabilirsiniz. Evet fotoğraf birleştirme hizmetimiz sayesinde sizleri aynı tabloda resmedebiliriz. Bizlere iki ayrı fotoğraf gönderirsiniz ve fotoğraflarda ki iki kişinin aynı tabloda olmasını isterseniz sanat ekibimiz bu isteğinizi yerine getirerek sizleri aynı tabloda resmedecektir.

Sizde sevdiklerinize bu özel hediyelerden ulaştırmak istiyorsanız hemen Whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Dilerseniz @karakalemhediyem kullanıcı adıyla İnstagram’dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?