Kişiye Özel Tablo Antalya

kisiye-ozel-tablo-antalya

Tamamı ile kişiye özel tablo Antalya ekibi ile sizlerleyiz. Kara kalem sipariş verirken göndermiş olduğunuz fotoğraftan/fotoğraflardan profesyonel sanatçılarımız tamamen el emeği göz nuru şaheserler yaratıyor!

Her şaheseri, en küçük ayrıntıları göz önünde bulundurarak ve konunun her bir özelliğine yoğunlaşarak azami özveriyle yapıyoruz. İnstagram sayfamız için tıklayın.

Portre çizimi fiyatları için asgari, hizmet kalitesi için azami çaba harcıyoruz. Portre çizimi fiyatları kompozisyon sayısına ve boyuta göre değişirken kişiye özel karakalem sanatımızın kalitesi hep en üst düzeyde!

Ayrıca, kara kalem sipariş verirken hangi fotoğrafı seçeceğiniz konusunda kafanız karıştıysa, sadece birden fazla resim yükleyin ve sanatçımız aralarından en iyisini seçecektir.

Kara-Kalem-Resim-Siparisi-yozgat


Kişiye Özel Karakalem Nasıl Hazırlanır?


Sağladığınız fotoğraflar sanatçı ekibine gönderilir. Her dakika ayrıntısı için gözlemlenen en iyi resmi referans olarak seçerler.


Maksimum gerçekçilik ve açık-koyu efekti elde etmek için tüm karakalem çizimlerini dokulu tonlu kağıt tabakalar üzerinde hazırlıyoruz. 


Portreye vurguları ve tonları veren sevgimiz, karakalemler, harmanlanmış kütükler ve daha fazlası ile kişiye özel karakalem yapıyoruz. Pinterest sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

karakalem-portre-siparisi-istanbul-ankara
Kara Kalem Sipariş Nasıl Oluşturulur?

Whatsapp numaramız: 0 530 707 9041


Geniş ürün yelpazemizden sanat tarzınızı seçin. Kişiye özel karakalem için anneler günü, babalar günü veya sevgililer günü fark etmeksizin en güzel hediyeyi siz verin. Portre resminde istediğiniz boyutu (A2, A3, A4) ve istediğiniz karakter sayısını seçin.


 Daha Ne Özelleştirmeler Sunuyoruz?


Önizlemenize ve kişiye özel karakalem siparişinize ücretsiz revizyonlar ile ek ücret ödemeden aşağıdaki 2 özelleştirme seçeneğini sunuyoruz.


Birden Fazla Fotoğrafı Tek Bir Portrede Birleştirin: Bilgi için tıklayın.

 

iki-farkli-fotograf-birlestirme-karakalem-siparis


Farklı fotoğraflardan kişiye özel karakalem siparişinize daha fazla karakter eklemek ister misiniz? Hadi o zaman!
Kara kalem sipariş için daha fazla karakter eklemek için yapmanız gereken tek şey, her karakterin en az bir fotoğrafını eklemek ve notlar bölümüne gereksinimi açıklayan bir not bırakmak.


Arka Planı ve Küçük Değişiklikleri Değiştirin:
Özel arka plan eklemek veya resminizden arka planı kaldırmak için bu özelliği kullanın.
Tek yapmanız gereken, görüntüleri yüklerken istediğiniz arka planın bir fotoğrafını eklemek ve notlar bölümünde gerekliliği açıklayan bir not bırakmaktır.


Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul veya başka bir şehirde yaşayın hiç fark etmez! Nerede olursanız olun, sizi bu eşsiz güzellikteki somut anıyla buluşturuyoruz!


Kara kalem sipariş sevgiyle dolu unutulmayacak bir anıdır! Sevdiklerinize benzersiz bir el yapımı kişiye özel karakalem ve kişiye özel tablo siparişi vermek için karakalemhediyem.com web sitemizi ve Instagram hesabımız olan @karakalemhediyem’i takip ederek sanat eserlerimizi ayrıntılı görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?