Kişiye Özel Karakalem ve Çizim Fiyatları

kisiye-ozel-karakalem-tablo


Sevdiklerinizin kişiye özel karakalem resim ve kişiye özel karakalem ile yapılmış sanat eserleriyle duvarlarınızı kişiselleştirmek artık çok kolay. Tasarımcılarımız tamamen el yapımı olarak resminizi inanılmaz bir sanat eserine dönüştürür.

Tasarımcılarımız, görüntünüzün öne çıkan kısmını dikkatlice kırpar ve istenmeyen arka planı ondan kaldırır. Daha sonra herhangi bir uygulama kullanmadan karakalem resim dönüştürme sürecini başlatırlar.

 

Kara-Kalem-Resim-Siparisi-avrupa

Sonuçlar nefes kesici ve zengin detaylarla büyüleyicidir.

Bu portre, kurşun kalem / grafit eskiz el yapımı boyamayla aynı etkiye sahip. Gözlere çok yatıştırıcı görünüyor ve onu böylesine özel bir hediyeyi sonsuza dek tutmaktan hoşlanan insanlar için mükemmel bir uyum sağlıyor.
Kişiye özel karakalem ve diğer karakalem resim siparişleriniz için aşağıdaki detayları aklınızda tutmanızda fayda vardır:

  1. Çözünürlük ne kadar yüksek olursa portre o kadar iyi olur. Whatsapp, facebook veya instagramdan görseller düşük çözünürlüğe indirgendiği için bu görselleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. Doğrudan kameradan alınan görüntüleri kullanmak her zaman daha iyidir.
  2. Çizilmesini istediğiniz karakalem resim için iki veya daha fazla fotoğraf seçebilirsiniz.
  3. Ekibimiz, en iyi görünümü elde etmek için gerekirse resmi kırpacaktır. Varsa arka planlar kaldırılacaktır. Resmi olduğu gibi çizmemizi istiyorsanız. Lütfen ödeme sırasında özel talimatlar metin kutusuna bir not ekleyin. Veya müşteri temsilcilerimizle anında görüşme sağlayabilirsiniz.
  4. Neyin iyi görüneceğine dair deneyimlerimize göre sanat eserinizin yatay veya dikey yönünü korumaya karar vereceğiz. Belirli bir yönde olmasını istiyorsanız, lütfen ödeme işleminin son aşamasında özel talimatlar bölümünü ekleyin.
  5. Fiyatlandırma, tüm geçerli vergileri içerir. Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul gibi büyük şehirlere olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerine kargo gönderiyoruz. Çizim fiyatları istemiş olduğunuz detaylara, boyutlara, kaç fotoğraf seçtiğinize bağlı olarak değişecektir.
  6. Çizim aşamasında ve çizim teslim edilene kadar her türlü revizyon yapılır.

    Karakalem resim ve kişiye özel karakalem hediyeleri sevgiyle dolu unutulmayacak bir anıdır! Ancak sonsuza kadar duracak olsa da yüksek çizim fiyatlarından gözünüz korktuysa imdadınıza biz yetiştik demektir.

    Çizim fiyatları açısından en uygun ve en kaliteli hizmet sunduğumuzu tüm Türkiye’ye kanıtladık. Sevdiklerinize benzersiz bir el yapımı karakalem resim vermek için kişiye özel karakalem istiyorum diyorsanız karakalemhediyem.com web sitemizi ve Instagram hesabımız olan @karakalemhediyem’i takip ederek sanat eserlerimizi ayrıntılı görebilirsiniz.

hediyelik-karakalem-siparis-istanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?