Anne/Babaya Özel Karakalem Tablo

karakalem-tablo-siparis-antalya

Karakalem tablo bir insana alınabilecek en güzel hediyelerden biri hiç şühesiz! Anne ve babalarımız, hayatımızın olmazsa olmazları. Onların elinde doğduk, elinde büyüdük. Doğduğumuz andan itibaren onların bakımı ve gözetimi altındaydık. An oldu gökgürültüsünden korktuk yanlarına gittik, an oldu kabus gördük yine onların yanına gittik. Okula ilk gidişimizde ellerimizden tuttular, okuldan aldılar.

Okulları bitirdik, diplomalarımızla, karnelerimizle onların yanına koştuk, ilk onlara gösterdik. Doğum günlerimizi kutlayan ilk insanlar onlar oldu. Büyüsek de onların gölgesini her zaman hissettik ve her zaman o gölgeye sığındık.
Hayat onların bize bir hediyesiydi.

karakalem-fiyat-listesi-ankara-istanbul-bolu-kocaeli

Şimdi onlara hediye almanın sırası bizde. Ama ne alacağınızı bilmiyorsunuz. Tüm hediyeler size fazla klişe ve sıradan geliyor. Onlara yakıştıramıyorsunuz. Az buluyorsunuz. O halde onlara muhteşem ötesi bir hediye verin. Kişiye özel Karakalem tablo gibi mesela 🙂

Onların zamanda ya da onlar daha çocukken, siyah beyaz fotoğraflar vardı. Düğün, doğumgünü gibi özel günlerde eve fotoğrafçı çağrılır ve onlar fotoğraflar çekerdi ya da özel günlerde fotoğrafçılara gidilirdi. Şimdilerde ise yıpranmış, sararmış solmuş kağıdı, binbir anıyı saklamaktadır.

karakalem-yapan-yerler-en-iyi

Siz de isterseniz o eski fotoğrafları karakaleme dönüştürme işlemi için karakalemhediye.com’a sipariş verebilirsiniz. Böylece onlara anılarını hediye edebilirsiniz. Anneler gününde anneye hediye vererek annenizi, babalar gününde babaya hediye vererek babanızı mutlu edebilirsiniz.

karakalem-tablo-anne-baba

Eski anılarını tekrar canlandırabilirsiniz. Anneler günü ya da babalar gününü beklemenize de gerek yok. İstediğiniz an onları mutlu edebilirsiniz.

Nasıl Karakalem Sipariş Verebilirim?

Haydi şimdi siz de 0530 707 90 41 numaralı whatsapp hattımızdan karakalem siparişi verin. Öncelikle karakalem çizimini yaptırmak istediğiniz bir fotoğrafı seçin ve onu whatsapp hattından bize ulaştırın. Birkaç dakika içinde size fiyat bilgisi ile geri dönüş yapalım. Daha fazla örnek için lütfen buraya tıklayınız.

karakalem-tablo-bursa-istanbul-mardin

Sadece annenizin ya da sadece babanızın fotoğrafını karakalem çizime dönüştürebileceğiniz gibi her ikisinin de olduğu bir fotoğrafı da dönüştürebilirsiniz. Böylece yıpranmış, sararmış solmuş kağıt üzerinde kalan anıyı tekrar canlandırabilirsiniz.

Böylelikle de anne ve babanıza muhteşem ötesi bir hediye vermiş olacaksınız.
Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye’ye 3-7 gün içinde kargoluyoruz.

Bizi instagram hesabımız olan @karakalemhediyem adresinden de takip edebilirsiniz. Daha önceden yapılmış her biri diğerinden harika çalışmalarımızı inceleyebilir ve yorumlara bakabilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?