Karakalem Çizim Fiyatları

karakalem-resim-siparisi-istanbul-konya-sivas-erzurum

Kişiye özel tablo arayışınızda elbette ki; karakalem çizim fiyatları nedir diye merak ediyorsunuz. Doğum günlerimiz özel bir anlam taşımaktadır. Adeta kişisel tarihimizin başlangıcıdır.

Bu nedenle doğum günü her birimiz için çok özeldir. Dolayısıyla her doğum gününü eğlenerek kutlarız. Bu eğlenceye sevdiğimiz ve bizim için özel olan insanları davet ederiz. Çünkü bu güzel ve özel günümüzü sevdiklerimizle kutlamak isteriz

Bu davete kimler geldi, kimler gelmedi çetelesini tutarız 🙂 Gelmeyenlere karşı bir burukluk yaşarız, sitem ederiz. Çünkü yukarıda da değindiğimiz gibi doğum günleri çok özel bir anlam ve önem taşımaktadır. Sevdiğimiz ve bizim için özel olan insaların varlığı da bizi ayrıca mutlu eder.

ressam-ankara-kocaeli-çizim-fiyatlari

Doğum günü eğlenceleri güzeldir ama bir sorunu da beraberinde getirir. Doğum günü hediyesi seçimi. Ne seçeceğimizi ne alacağımızı bilemeyiz. Karar vermekte hayli zorlanırız. Çünkü her aklımıza gelen hediye çoktan klişe olmuş ve sıradanlaşmıştır. Biz ise bu özel günde yine özel bir hediye alma isteğinde oluruz.

O halde karakalemhediyem.com’dan sevdiğiniz insana o özel gününde muhteşem ötesi kişiye özel karakalem portre hediye edebilirsiniz.

Nasıl Karakalem Siparişi Verebilirim?

Portre çizim fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Hemen şimdi 0530 707 90 41 numaralı Whatsapp hattımıza karakalem çizimini yaptırmak istediğiniz fotoğrafı gönderin, karakalem çizim fiyatları hakkında anında bilgi alın. Siz de uygun görürseniz hemen çizimlere başlayalım.

dogum-gunu-karakalem-siparis-eskisehir

Özel günlerinizde, doğum günlerinizde çektiğiniz fotoğraflar telefonunuzun hafızasında dijital ortamlarda kalmasın. Birbirinden usta eller tarafından karakalem çizim olarak sanatsal bir dokunuşla yeniden ölümsüzleştirin. Doğum gününe katıldığınız bir sevdiğinizin, sizin için özel olan o insanın özel gününde muhteşem ötesi bir hediye verin.

Hediye paketini açtığında şaşırsın, içinden kendisi çıksın. Ona, özel gününde yine ona özel, kendisini hediye edin. Size de yüzündeki şaşkınlık ve mutluluğu izlemek kalsın.

Bunun için tek bir fotoğraf olması gerekmez. Birden fazla fotoğrafı da sanki tek fotoğrafmış gibi karakalem çizimini yaptırabilirsiniz. Böylelikle özel anlarınızı birleştirerek tek bir özel anmış gibi bir araya getirebilirsiniz.

hediyelik-karakalem-portre-istanbul-mardin-kars

Ayrıca size beğenme garantisi de veriyoruz. Çizim bittikten sonra fotoğrafını çekip whatsapp’tan gönderiyoruz. Sizin beğenmediğiniz yerler varsa, bizlerden revizyon talebinde de bulunabilirsiniz. Bu revize taleplerinizi beğenene kadar yapabilirsiniz. Çünkü söylediğimiz gibi size beğenme garantisini de veriyoruz.

Diğer tüm çalışmalarımız için tıklayın!

Tüm karakalem portre çalışmalarımız alanında uzmanlaşmış sanatçılar tarafından el emeği ile çizilmektedir. Herhangi bir bilgisayar programı aracıyla filtre uygulayarak elde edilmezler. Yüzde yüz el yapımı sanatsal ürünlerdir.
Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye’ye 3-7 gün içinde kargoluyoruz.

Bizi instagram hesabımız @karakalemhediyem sayfamızdan takip edebilirsiniz. Daha önceden yapılmış her biri diğerinden harika çalışmalarımızı inceleyebilir ve yorumlara bakabilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?